1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.10.2018 №48/35 м. Луцьк

Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ЛУЦЬКА» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вул. Конякіна

Розглянувши заяву РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ  У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ЛУЦЬКА» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вул. Конякіна, генплан земельної ділянки, лист управління містобудування та архітектури Луцької міської ради щодо режиму забудови даної території, визначеної для містобудівних потреб генеральним планом м. Луцька, рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 15.08.2018 №515-1 «Про затвердження коригування проекту детального плану території 40-Ж-2 мікрорайону у місті Луцьку», статут РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ЛУЦЬКА», керуючись статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом міста Луцька, затвердженим рішенням міської ради від 24.06.2009 № 42/1 «Про затвердження Генерального плану міста», планом зонування міста Луцька, затвердженим рішенням міської ради від 25.02.2015 № 71/13 «Про затвердження плану зонування території міста Луцька», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ЛУЦЬКА» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (В 03.04) на вул. Конякіна, орієнтовною площею      0,42 га, згідно з додатком.

2. РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М. ЛУЦЬКА» подати на затвердження розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (В 03.04) на вул. Конякіна, орієнтовною площею    0,42 га, в порядку, визначеному чинним законодавством України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Козлюк О.Є.). 


Секретар міської ради                                                               Григорій Пустовіт