1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.03.2012 №22/89 м. Луцьк

Про надання БК «Господар» на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції житлової квартири № 112а з добудовою на вул. Ніла Хасевича, 4

Розглянувши клопотання будинкового комітету «Господар» щодо надання на умовах оренди земельної ділянки на вул. Ніла Хасевича, 4 для реконструкції житлової квартири № 112а з добудовою, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки будинковому комітету «Господар», керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити будинковому комітету «Господар» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ніла Хасевича, 4 площею 0,0032 га для реконструкції житлової квартири № 112а з добудовою.

2. Надати будинковому комітету «Господар» на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на  вул. Ніла Хасевича, 4 площею 0,0032 га для реконструкції житлової квартири № 112а з добудовою, за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з будинковим комітетом «Господар» договір оренди земельної ділянки на вул. Ніла Хасевича, 4 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати будинковий комітет «Господар»:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк