1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.03.2012 №22/163 м. Луцьк

Про надання державному комунальному підприємству “Луцьктепло” дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на пр. Соборності для відновлення та обслуговування спортивного майданчика

Розглянувши клопотання державного комунального підприємства “Луцьктепло” про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на проспекті Соборності для відновлення та обслуговування спортивного майданчика, керуючись ст.ст. 12, 93, 123, 186 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати державному комунальному підприємству “Луцьктепло” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на проспекті Соборності площею 0,3092 га для відновлення та обслуговування спортивного майданчика за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком. 

2. Державному комунальному підприємству “Луцьктепло” подати розроблений проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на проспекті Соборності площею 0,3092 га для розгляду та затвердження у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру           (Никитюк В.С.).

 

 

 

Міський голова                                                                                  Микола Романюк