1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/60 м. Луцьк

Про надання гр. Баглаю Л.М. в користування на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража на вул. Гордіюк, 6а

Розглянувши клопотання гр. Баглая Леоніда Макаровича щодо надання в користування на умовах оренди земельної ділянки на вул. Гордіюк, 6а для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, згоду ТзОВ медичного коледжу «Монада» на вилучення частини земельної ділянки, наданої ТзОВ медичному коледжу «Монада» в користування на умовах оренди (рішення Луцької міської ради від 01.04.2009 № 38/88 «Про продовження договору оренди земельної ділянки на новий термін ТзОВ медичний коледж «Монада» для обслуговування медичного коледжу на  вул. Гордіюк, 6»), проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баглая Леоніда Макаровича, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Припинити ТзОВ медичному коледжу „Монада” право користування частиною земельної ділянки наданої на умовах оренди, площею 0,0043 га у зв’язку з добровільною відмовою.

2. Затвердити гр. Баглаю Леоніду Макаровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гордіюк, 6а площею 0,0043 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража.

          3. Надати гр. Баглаю Леоніду Макаровичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Гордіюк, 6а площею  0,0043 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за рахунок земель, що перебувають у користуванні, наданих на правах оренди ТзОВ медичному коледжу „Монада”, згідно з додатком.

4. Укласти з гр. Баглаєм Леонідом Макаровичем договір оренди земельної ділянки на вул. Гордіюк, 6а на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

5. Зобов’язати гр. Баглая Леоніда Макаровича:

          5.1.   В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

          5.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

          5.3. Виконувати обов’язки землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

5.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

           6. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк