1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/64 м. Луцьк

Про надання гр. Бондар Н.Ф. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській

Розглянувши клопотання гр. Бондар Надії Федорівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дубнівській для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, довідку управління Держкомзему у місті Луцьку Волинської області, погоджений генеральний план земельної ділянки, керуючись статтями 12, 116, 118, 121-122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Скасувати рішення міської ради від 07.07.2010 № 62/84 «Про надання гр. Бондару М.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській» у зв’язку з використаним правом набуття безоплатно у власність земельних ділянок у межах норм, визначених Земельним кодексом України.

2. Надати гр. Бондар Надії Федорівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на         вул. Дубнівській площею 0,0207 га за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком. 

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк