1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/61 м. Луцьк

Про надання гр. Боярчук М.Ю. в користування на умовах оренди земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба», № 674

         Розглянувши клопотання гр. Боярчук Марії Юріївни щодо надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельної ділянки на   вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 674 для ведення садівництва, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки       гр. Боярчук Марії Юріївни, керуючись статтями 12, 93, 96, 116, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Надати гр. Боярчук Марії Юріївні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 674  площею 0,0127 га в межах «червоних ліній» для ведення садівництва, згідно з додатком.

2. Укласти з гр. Боярчук Марією Юріївною договір оренди земельної ділянки на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 674  на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3.  Зобов’язати гр. Боярчук Марію Юріївну:

         3.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         3.2. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         3.3. Виконувати обов’язки землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

         3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

          4. У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення воно втрачає чинність.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк