1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/80 м. Луцьк

Про надання гр. Доскочу В.Г. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Гордіюк, 20б, гараж № 1

Розглянувши клопотання гр. Доскоча Володимира Гавриловича щодо надання в оренду земельної ділянки на вул. Гордіюк, 206, гараж № 1 для будівництва та обслуговування цегляного гаража, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Доскоча Володимира Гавриловича, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Доскочу Володимиру Гавриловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гордіюк, 206, гараж № 1 площею 0,0023 га для будівництва та обслуговування цегляного гаража.

2.     Надати гр. Доскочу Володимиру Гавриловичу на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Гордіюк, 206, гараж № 1 площею 0,0023 га для будівництва та обслуговування цегляного гаража за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3.    Укласти з гр. Доскочем Володимиром Гавриловичем договір оренди земельної ділянки на вул. Гордіюк, 206, на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4.   Зобов'язати гр. Доскоча Володимира Гавриловича:

4.1.     В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2.     Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.       Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4.       Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5.     У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк