1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.12.2011 №17/110 м. Луцьк

Про надання гр. Феоктістовій О.С. у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Теремнівській, 49

      Розглянувши клопотання гр. Феоктістової Олени Станіславівни щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Теремнівській, 49 для ведення садівництва, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки           гр. Феоктістової Олени Станіславівни, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186-1 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Феоктістовій Олені Станіславівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Теремнівській, 49 площею   0,1200 га для велення садівництва.

      2. Надати гр. Феоктістовій Олені Станіславівні у власність земельну ділянку на вул. Теремнівській, 49 площею 0,1200 га для ведення садівництва за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Феоктістову Олену Станіславівну:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      4. Видачу державного акта гр. Феокіистовій Олені Станіславівні здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк