1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/70 м. Луцьк

Про надання гр. Горалю М.М. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 30б

Розглянувши клопотання гр. Гораля Миколи Миколайовича щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Гущанській, 30б для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області про визнання нечинним рішення Луцької міської ради від 20.07.2011 року          № 12/43 „Про відмову у наданні гр. Горалю Миколі Миколайовичу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 30б”, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гораля Миколи Миколайовича, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Горалю Миколі Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гущанській, 30б площею     0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Горалю Миколі Миколайовичу у власність земельну ділянку на вул. Гущанській, 30б площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Гораля Миколу Миколайовича:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91  Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      4. Видачу державного акта гр. Горалю Миколі Миколайовичу здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

      5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк