1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/62 м. Луцьк

Про надання гр. Кіндеру А.Л. в користування на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Богомольця, 2б, гараж № 4

Розглянувши клопотання гр. Кіндера Анатолія Лукашовича щодо надання в користування на умовах оренди земельної ділянки на                     вул. Богомольця, 2б, гараж № 4 для будівництва та обслуговування цегляного гаража, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кіндера Анатолія Лукашовича, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити гр. Кіндеру Анатолію Лукашовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Богомольця, 2б, гараж № 4 площею 0,0032 га для будівництва та обслуговування цегляного гаража.

          2. Надати гр. Кіндеру Анатолію Лукашовичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Богомольця, 2б, гараж № 4 площею 0,0032 га для будівництва та обслуговування цегляного гаража за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Кіндером Анатолієм Лукашовичем договір оренди земельної ділянки на вул. Богомольця, 2б, гараж № 4 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати гр. Кіндера Анатолія Лукашовича:

          4.1.   В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

          4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

           4.3. Виконувати обов’язки землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

           5. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк