1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/65 м. Луцьк

Про надання гр. Красьосі Г.М. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Трункіна, 28

      Розглянувши клопотання гр. Красьохи Галини Миронівни щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Трункіна, 28 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Красьохи Галини Миронівни, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186-1 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Красьосі Галині Миронівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трункіна, 28 площею 0,0954 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Красьосі Галині Миронівні у власність земельну ділянку на вул. Трункіна, 28 площею 0,0954 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Красьоху Галину Миронівну:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника відповідно до вимог статті 91  Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

        4. Видачу державного акта гр. Красьосі Галині Миронівні здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

   

Міський голова                                                                            Микола Романюк

   

Шабала 720358