1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.09.2011 №14/23 м. Луцьк

Про надання гр. Москаленко Л.М. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прасолів, 38

Розглянувши клопотання гр. Москаленко Людмили Миколаївни щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Прасолів, 38 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Москаленко Людмили Миколаївни, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186-1 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Москаленко Людмилі Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Прасолів, 38 площею 0,0600 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Москаленко Людмилі Миколаївні у власність земельну ділянку на вул. Прасолів, 38 площею 0,0600 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Москаленко Людмилу Миколаївну:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      4. Видачу державного акта гр. Москаленко Людмилі Миколаївні здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

      5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358