1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/59 м. Луцьк

Про надання гр. Нижегородцеву С.М. в користування на умовах оренди земельної ділянки для встановлення та обслуговування металевого гаража на пр-ті Волі,64в

Розглянувши клопотання гр. Нижегородцева Сергія Миколайовича щодо надання в користування на умовах оренди земельної ділянки на пр-ті Волі, 64в для встановлення та обслуговування металевого гаража, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нижегородцева Сергія Миколайовича, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити гр. Нижегородцеву Сергію Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пр-ті Волі, 64в площею 0,0033 га для встановлення  та обслуговування металевого гаража.

          2. Надати гр. Нижегородцеву Сергію Миколайовичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на пр-ті Волі, 64в площею 0,0033 га для встановлення  та обслуговування металевого гаража за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Нижегородцевим Сергієм Миколайовичем договір оренди земельної ділянки на пр-ті Волі, 64в на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати гр. Нижегородцева Сергія Миколайовича:

          4.1.   В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

          4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

           4.3. Виконувати обов’язки землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

           5. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк