1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.09.2011 №14/24 м. Луцьк

Про надання гр. Омельчуку І.І в користування на умовах оренди земельної ділянки для встановлення та обслуговування металевого гаража на пр-ті Соборності, 22ж, гараж №8

Розглянувши клопотання гр. Омельчука Івана Івановича щодо надання в користування на умовах оренди земельної ділянки на пр-ті Соборності, 22ж, гараж №8 для встановлення та обслуговування металевого гаража, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омельчука Івана Івано-вича, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити гр. Омельчуку Івану Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пр-ті Соборності, 22ж, гараж №8 площею 0,0020 га для встановлення  та обслуговування металевого гаража.

2. Надати гр. Омельчуку Івану Івановичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на пр-ті Соборності, 22ж, гараж №8 площею 0,0020 га для встановлення та обслуговування металевого гаража за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування  за умови перенесення кабелю від бойлерної, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Омельчуком Іваном Івановичем договір оренди земельної ділянки на пр-ті Соборності, 22ж, гараж №8 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати гр. Омельчука Івана Івановича:

4.1.   В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720087