1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/76 м. Луцьк

Про надання гр. Поручніку М.А. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 103

Розглянувши клопотання гр. Поручніка Миколи Анатолійовича щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Черчицькій, 103 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поруч-ніка Миколи Анатолійовича, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186-1 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Поручніку Миколі Анатолійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Черчицькій, 103 площею     0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Поручніку Миколі Анатолійовичу у власність земельну ділянку на вул. Черчицькій, 103 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Поручніка Миколу Анатолійовича:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника відповідно до вимог статті 91  Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

       4. Видачу державного акта гр. Поручніку Миколі Анатолійовичу здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358