1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/71 м. Луцьк

Про надання гр. Решетилу О.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк»

Розглянувши клопотання гр. Решетила Олексія Омеляновича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» для ведення садівництва, погоджений генеральний план земельної ділянки, керуючись статтями 12, 118, 121-122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Решетилу Олексію Омеляновичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» площею 0,0041 га за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком. 

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому порядку.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358