1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/47 м. Луцьк

Про надання гр. Римарук В.Г. в користування на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Драгоманова, 14/2

Розглянувши клопотання гр. Римарук Віри Григорівни щодо надання в користування на умовах оренди земельної ділянки на вул. Драгоманова, 14/2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, нотаріально посвідчений розподіл земельної ділянки, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Римарук Віри Григорівни, керуючись статтями 12, 93, 96, 116, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Надати гр. Римарук Вірі Григорівні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Драгоманова, 14/2 площею 0,0283 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

2. Укласти з гр. Римарук Вірою Григорівною договір оренди земельної ділянки на вул. Драгоманова, 14/2 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

        3.  Зобов’язати гр. Римарук Віру Григорівну:

        3.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

        3.2. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

        3.3. Виконувати обов’язок землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

        3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         4. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.1, п.2 і п.3.1 цього рішення втрачають чинність.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк