1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/45 м. Луцьк

Про надання гр. Ткач Є.С. в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 64

Розглянувши клопотання гр. Ткач Євгенії Степанівни щодо надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельних ділянок на  вул. Чернишевського, 64 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Ткач Євгенії Степанівни, керуючись статтями 12, 93, 96, 116, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Надати гр. Ткач Євгенії Степанівні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Чернишевського, 64 площею 0,0716 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0074 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0075 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

2. Укласти з гр. Ткач Євгенією Степанівною договори оренди земельних ділянок на вул. Чернишевського, 64 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         3.  Зобов’язати гр. Ткач Євгенію Степанівну:

         3.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

         3.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         3.3. Виконувати обов’язки землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

         3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         4. У разі не укладення договорів оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк