1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/56 м. Луцьк

Про надання гр. Ярмолюку В.І. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Романюка, 2

Розглянувши клопотання гр. Ярмолюка Віктора Івановича щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Романюка, 2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ярмолюка Віктора Івановича, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186-1 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Ярмолюку Віктору Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Романюка, 2 площею 0,0377 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Ярмолюку Віктору Івановичу у власність земельну ділянку на вул. Романюка, 2 площею 0,0377 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Ярмолюка Віктора Івановича:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

       4. Видачу державного акта гр. Ярмолюку Віктору Івановичу здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк