1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/69 м. Луцьк

Про надання гр. Зюзі С.І. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Підгаєцькій, 17б

Розглянувши клопотання гр. Зюзь Сергія Івановича щодо надання у власність земельної ділянки на вул. Підгаєцькій, 17б для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, нотаріальну згоду гр. Киричук Наталії Авксентіївни на влаштування доїзду через земельну ділянку, що належить їй на праві власності, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зюзь Сергія Івановича, керуючись статтями 12, 81, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126, 186-1 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1. Затвердити гр. Зюзь Сергію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Підгаєцькій, 17б площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Зюзь Сергію Івановичу у власність земельну ділянку на  вул. Підгаєцькій, 17б площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

      3. Зобов’язати гр. Зюзь Сергія Івановича:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області. 

      3.2. Виконувати обов’язки власника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      3.3. Забезпечувати  збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

       4. Видачу державного акта гр. Зюзь Сергію Івановичу здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк