1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/37 м. Луцьк

Про надання громадянам Євдокимовій Тетяні Юріївні, Євдокимовій Катерині Пилипівні, Євдокимовій Єлизаветі Пилипівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування квіткових павільйонів на проспекті Волі,

  Розглянувши клопотання громадян Євдокимової Тетяни Юріївни, Євдокимової Катерини Пилипівни, Євдокимової Єлизавети Пилипівни, керуючись ст. 128 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Надати громадянам Євдокимовій Тетяні Юріївні, Євдокимовій Катерині Пилипівні, Євдокимовій Єлизаветі Пилипівні дозвіл на:

1.1. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на проспекті Волі, 4в площею 0,0241 га для обслуговування квіткових павільйонів у спільну часткову власність (шляхом викупу) за рахунок земель міста не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

1.2. Проведення  експертної  грошової  оцінки  земельної  ділянки  на  проспекті Волі, 4в площею 0,0241 га для обслуговування квіткових павільйонів.

2. Зобов'язати громадян Євдокимову Тетяну Юріївну, Євдокимову Катерину Пилипівну, Євдокимову Єлизавету Пилипівну в місячний строк з моменту прийняття цього рішення укласти з Луцькою міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.

3. Міському голові Романюку Миколі Ярославовичу від імені Луцької міської ради укласти:

3.1. Договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки з громадянами Євдокимовою Тетяною Юріївною, Євдокимовою Катериною Пилипівною, Євдокимовою Єлизаветою Пилипівною.

3.2. Договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з суб'єктом оціночної діяльності, який має ліцензію на виконання землеоціночних робіт.

4. При недотриманні громадянами Євдокимовою Тетяною Юріївною, Євдокимовою Катериною Пилипівною, Євдокимовою Єлизаветою Пилипівною строку укладення договору про оплату авансового внеску дане рішення вважається таким, що втратило чинність.

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк

 

 

Шабала 720 358