1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/71 м. Луцьк

Про надання громадянам Макарчуку П.А., Макарчуку Л.П., Сахненко М.П, Макарчук Ю.П., Платонову І.В. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції житлової квартири № 62 з добудовою на вул. Гордіюк, 4а

           Розглянувши клопотання громадян Макарчука Петра Андрійовича, Макарчука Леоніда Петровича, Сахненко Марії Петрівни, Макарчук Юлії Петрівни та Платонова Івана Володимировича  щодо надання в оренду земельної ділянки на вул. Гордіюк, 4а для реконструкції житлової квартири № 62 з добудовою, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Макарчуку Петру Андрійовичу, Макарчуку Леоніду Петровичу, Сахненко Марії Петрівні, Макарчук Юлії Петрівні, Платонову Івану Володимировичу, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити громадянам Макарчуку Петру Андрійовичу, Макарчуку Леоніду Петровичу, Сахненко Марії Петрівні, Макарчук Юлії Петрівні та Платонову Івану Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гордіюк, 4а  площею 0,0026 га для реконструкції житлової квартири № 62 з добудовою.

2. Надати громадянам Макарчуку Петру Андрійовичу, Макарчуку Леоніду Петровичу, Сахненко Марії Петрівні, Макарчук Юлії Петрівні, Платонову Івану Володимировичу на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Гордіюк, 4а площею 0,0026 га для реконструкції житлової квартири № 62 з добудовою за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з громадянами Макарчуком Петром Андрійовичем, Макарчуком Леонідом Петровичем, Сахненко Марією Петрівною, Макарчук Юлією Петрівною та Платоновим Іваном Володимировичем договір оренди земельної ділянки на вул. Гордіюк, 4а, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати громадян Макарчука Петра Андрійовича, Макарчука Леоніда Петровича, Сахненко Марію Петрівну, Макарчук Юлію Петрівну та Платонова Івана Володимировича:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5.  У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720087