1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/73 м. Луцьк

Про надання громадянам Максименко Г.В., Радченко Н.В. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції квартири № 2 з добудовою на вул. Запорізькій, 4

Розглянувши клопотання громадян Максименко Галини Володимирівни та Радченко Ніни Володимирівни щодо надання в оренду земельної ділянки на вул. Запорізькій, 4 для реконструкції квартири № 2 з добудовою, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Максименко Галині Володимирівні та Радченко Ніні Володимирівні, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити громадянам Максименко Галині Володимирівні та Радченко Ніні Володимирівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Запорізькій, 4  площею 0,0061 га для реконструкції квартири №2 з добудовою.

2. Надати громадянам Максименко Галині Володимирівні та Радченко Ніні Володимирівні на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Запорізькій, 4 площею 0,0061 га для реконструкції квартири № 2 з добудовою за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з громадянами Максименко Галиною Володимирівною та Радченко Ніною Володимирівною договір оренди земельної ділянки на              вул. Запорізькій, 4, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати громадян Максименко Галину Володимирівну та Радченко Ніну Володимирівну:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5.  У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720087