1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/51 м. Луцьк

Про надання громадянам Навроцькій О.С., Дрозду В.П. в користування на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,господарських будівель і спорудна вул. Московській, 8

Розглянувши клопотання громадян Навроцької Ольги Славівни, Дрозда Володимира Петровича щодо надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельної ділянки на вул. Московській, 8 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Навроцької Ольги Славівни, Дрозда Володимира Петровича, керуючись статтями 12, 93, 96, 116, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати громадянам Навроцькій Ользі Славівні (частка 13/25), Дрозду Володимиру Петровичу (частка 12/25) в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Московській, 8 площею      0,0600 га в межах «червоних ліній» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

2. Укласти з громадянами Навроцькою Ольгою Славівною, Дроздом Володимиром Петровичем договір оренди земельної ділянки на вул. Московській, 8 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3.  Зобов’язати громадян Навроцьку Ольгу Славівну, Дрозда Володимира

Петровича:

         3.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         3.2. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         3.3. Виконувати обов’язки землекористувачів земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

         3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         4. У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.1, п.2 і п.3.1 цього рішення втрачають чинність.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк