1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/72 м. Луцьк

Про надання громадянці Воробей Т.К. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції житлової квартири № 182 з добудовою на вул. Кравчука, 22

           Розглянувши клопотання громадянки Воробей Тамари Карпівни щодо надання в оренду земельної ділянки на вул. Кравчука, 22 для реконструкції житлової квартири № 182 з добудовою, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Воробей Тамарі Карпівні, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити громадянці Воробей Тамарі Карпівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кравчука, 22  площею 0,0006 га для реконструкції житлової квартири № 182 з добудовою.

2. Надати громадянці Воробей Тамарі Карпівні на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Кравчука, 22 площею 0,0006 га для реконструкції житлової квартири № 182 з добудовою за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з громадянкою Воробей Тамарою Карпівною договір оренди земельної ділянки на вул. Кравчука, 22, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати громадянку Воробей Тамару Карпівну:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5.  У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720087