1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/78 м. Луцьк

Про надання громадянці Юзві Ользі Миколаївні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Львівській, 106 в

Розглянувши клопотання громадянки Юзви Ольги Миколаївни, керуючись ст. 12, 128 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянці Юзві Ользі Миколаївні дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Львівській, 106в загальною площею 0,0110 га для обслуговування майстерні по ремонту автомобілів, згідно з додатком.

2. Зобов'язати громадянку Юзву Ольгу Миколаївну укласти з Луцькою міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в місячний строк з моменту прийняття цього рішення.

3. Міському голові Романюку Миколі Ярославовичу від імені Луцької міської ради укласти:

3.1. Договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки з громадянкою Юзвою Ольгою Миколаївною.

3.2. Договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з суб'єктом оціночної діяльності, який має ліцензію на виконання землеоціночних робіт. Фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки провести за рахунок коштів сплаченого громадянкою Юзвою Ольгою Миколаївною авансового внеску.

4. При недотриманні громадянкою Юзвою Ольгою Миколаївною строку укладення договору про оплату авансового внеску рішення вважається таким, що втратило чинність.

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

Міський голова                                                                               Микола Романюк

Шабала 720 087