1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/74 м. Луцьк

Про надання громадянину Хвеню П.Г. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції квартири під офіс на вул. Генерала Шухевича, 2

Розглянувши клопотання громадянина Хвеня Павла Григоровича щодо надання в оренду земельної ділянки на вул. Генерала Шухевича, 2 для реконструкції квартири під офіс, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Хвеню Павлу Григоровичу, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити громадянину Хвеню Павлу Григоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Шухевича, 2 площею 0,0019 га для реконструкції квартири під офіс.

2. Надати громадянину Хвеню Павлу Григоровичу на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Генерала Шухевича, 2 площею 0,0019 га для реконструкції квартири під офіс за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з громадянином Хвеньом Павлом Григоровичем договір оренди земельної ділянки на вул. Генерала Шухевича, 2, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати громадянина Хвеня Павла Григоровича:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5.  У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720087