1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.04.2012 №23/32 м. Луцьк

Про надання комунальному закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Луцької міської ради» дозволу на списання автомобілів

З метою ефективного використання автотранспорту, що знаходиться на балансі комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Луцької міської ради», економного використання бюджетних коштів на їх утримання та експлуатацією та керуючись Типовою інструкцією про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженою наказом Державного казна­чейства України від 29.11.2010 № 447, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Надати комунальному закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Луцької міської ради» (Шейко П.П.) дозвіл на списання автомобіля ІЖ 271501, 1983 року випуску, шасі №В059629, первинна вартість 738,00 грн. (сімсот тридцять вісім грн. 00 коп.) та автомобіля ГАЗ 2410, 1987 року випуску, шасі №1166191, первинна вартість 1552,00 грн. (одна тисяча п'ятсот п'ятдесят дві грн. 00 коп.), які мають повний знос та вимагають значних капіталовкладень для відновлення.

2.      Директору комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробни­чий комбінат Луцької міської ради» Шейку Павлу Павловичу документи на списання основних засобів оформити згідно чинного законодавства.

3.     Бухгалтерії комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробни­чий комбінат Луцької міської ради» агрегати та запчастини, придатні для вико­ристання оприбуткувати, а інші здати на підприємства, які займаються збором металобрухту.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступ­ника міського голови Кравчука С.Є. та постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Чернець­кий О.С.)

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк