1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.12.2011 №17/30 м. Луцьк

Про надання підприємцям Павлович Л.Я. та Говорусі М.П. на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування вбудовано-прибудованого приміщення магазину, бару та спортивно-оздоро

Розглянувши клопотання підприємців Павлович Людмили Ярославівни та Говорухи Марії Петрівни щодо надання в оренду земельних ділянок на              пр-ті Соборності, 30 для будівництва та обслуговування вбудовано-прибудованого приміщення магазину, бару та спортивно-оздоровчого комплексу, матеріали технічної документації з інвентаризації земельних ділянок підприємців Павлович Людмили Ярославівни та Говорухи Марії Петрівни, керуючись статтями 12, 93, 96, 124-126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати підприємцям Павлович Людмилі Ярославівні та Говорусі Марії Петрівні на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на                    пр-ті Соборності, 30 загальною площею 0,0293 га, з них: земельна ділянка 1 - 0,0276 га та земельна ділянка 2 – 0,0017 га для будівництва та обслуговування вбудовано-прибудованого приміщення магазину, бару та спортивно-оздоровчого комплексу за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

2. Укласти з підприємцями Павлович Людмилою Ярославівною та Говорухою Марією Петрівною договір оренди земельних ділянок на                     пр-ті Соборності, 30, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати підприємців Павлович Людмилу Ярославівну та Говоруху Марію Петрівну:

3.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

3.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельних ділянок в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

 

3.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4.  У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк