1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.03.2012 №22/88 м. Луцьк

Про надання підприємцю Горбачуку Л.А. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції нежитлового приміщення під торгово-складське приміщення з добудовою та його обслуговування на вул. Ковельській, 63

Розглянувши клопотання підприємця Горбачука Любомира Антоновича  щодо надання на умовах оренди земельної ділянки на вул. Ковельській, 63 для реконструкції нежитлового приміщення під торгово-складське приміщення з добудовою та його обслуговування, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Горбачуку Любомиру Антоновичу, керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити підприємцю Горбачуку Любомиру Антоновичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ковельській, 63 площею 0,0040 га для реконструкції нежитлового приміщення під торгово-складське приміщення з добудовою та його обслуговування.

2. Надати підприємцю Горбачуку Любомиру Антоновичу на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Ковельській, 63 площею 0,0040 га для реконструкції нежитлового приміщення під торгово-складське приміщення з добудовою та його обслуговування, згідно з додатком.

3. Укласти з підприємцем Горбачуком Любомиром Антоновичем договір оренди земельної ділянки на вул. Ковельській, 63, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати підприємця Горбачука Любомира Антоновича:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк