1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/36 м. Луцьк

Про надання підприємцю Лещуку Анатолію Вікторовичу дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Авіаторів, 1

 Розглянувши клопотання підприємця Лещука Анатолія Вікторовича, керуючись ст.ст. 12, 128 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати підприємцю Лещуку Анатолію Вікторовичу дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Авіаторів, 1  загальною площею 0,6175 га для обслуговування складських та побутових приміщень, згідно з додатком.

2. Зобов'язати підприємця Лещука Анатолія Вікторовича укласти з Луцькою міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в місячний строк з моменту прийняття цього рішення.

3. Міському голові Романюку Миколі Ярославовичу від імені Луцької міської ради укласти:

3.1. Договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки з підприємцем Лещуком Анатолієм Вікторовичем.

3.2. Договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з суб'єктом оціночної діяльності, який має ліцензію на виконання землеоціночних робіт.

4. При недотриманні підприємцем Лещуком Анатолієм Вікторовичем строку укладення договору про оплату авансового внеску рішення вважається таким, що втратило чинність.

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

Міський голова                                                                               Микола Романюк