1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/75 м. Луцьк

Про надання підприємцю Веремчуку В.А. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном на пр-ті Відродження, 55а

Розглянувши клопотання підприємця Веремчука Віктора Анатолійовича щодо надання в оренду земельної ділянки на пр-ті Відродження, 55а для будівництва та обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном та щодо припинення дії договору оренди землі, зареєстрованого в Державному реєстрі земель від 07.08.2008 за                                   № 040807700326 в зв’язку із необхідністю збільшення площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном, інформацію Луцької об’єднаної державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості по орендній платі за дану земельну ділянку, матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Веремчуку Віктору Анатолійовичу, керуючись ст. 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, ст. 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити підприємцю Веремчуку Віктору Анатолійовичу право користування земельною ділянкою на умовах оренди на пр-ті Відродження, 55а площею 0,0040 га у зв’язку із необхідністю збільшення площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном.

2. Надати підприємцю Веремчуку Віктору Анатолійовичу на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на пр-ті Відродження, 55а площею 0,0066 га для будівництва та обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном: з них 0,0040 га за рахунок земель підприємця Веремчука Віктора Анатолійовича, наданих на умовах оренди та 0,0026 га за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з підприємцем Веремчуком Віктором Анатолійовичем договір оренди земельної ділянки на пр-ті Відродження, 55а, на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати підприємця Веремчука Віктора Анатолійовича:

4.1.  В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.  Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечити збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт

5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру              (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720087