1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.03.2012 №22/86 м. Луцьк

Про надання ПП «РЕММЕБЛІ» на умовах оренди земельних ділянок для тимчасового розміщення та обслуговування побутових і складських приміщень генпідрядника (на період будівництва торгово-розважального центру) на вул. Сухомлинського, 1

Розглянувши клопотання приватного підприємства «РЕММЕБЛІ» щодо надання на умовах оренди земельних ділянок на вул. Сухомлинського, 1 для тимчасового розміщення та обслуговування побутових і складських приміщень генпідрядника (на період будівництва торгово-розважального центру), клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНД МАРКЕТ ГРУП» про дострокове припинення договорів оренди землі, зареєстрованих в Державному реєстрі земель від 11.08.2008 за № 040807700331 та                             № 040807700332 у зв’язку із продажем земельної ділянки, призначеної для будівництва та обслуговування торгово-розважального центру приватному підприємству «РЕММЕБЛІ», матеріали технічної документації по інвентаризації земельних ділянок приватного підприємства «РЕММЕБЛІ», керуючись статтями 12, 93, 96, 124-126, 141 Земельного кодексу України, статтями 7, 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити товариству з обмеженою відповідальністю «ГРАНД МАРКЕТ ГРУП» право користування земельними ділянками на умовах оренди на  вул. Сухомлинського, 1 загальною площею 0,1461 га, з них: земельна           ділянка 1 – площею 0,1273 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0188 га, у зв’язку із продажем земельної ділянки, призначеної для будівництва та обслуговування торгово-розважального комплексу.

2. Надати приватному підприємству «РЕММЕБЛІ» на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Сухомлинського, 1 загальною площею 0,1461 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,1273 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0188 га для тимчасового розміщення та обслуговування побутових і складських приміщень генпідрядника (на період будівництва торгово-розважального центру), за рахунок земель товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНД МАРКЕТ ГРУП», наданих у користування на умовах оренди, згідно з додатком.

3. Укласти з приватним підприємством «РЕММЕБЛІ» договори оренди земельних ділянок на вул. Сухомлинського, 1, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення даних угод.

4. Зобов’язати приватне підприємство «РЕММЕБЛІ»:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

4.2. Зареєструвати договори оренди землі та право оренди земельних ділянок в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договорів оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк