1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.03.2012 №22/87 м. Луцьк

Про надання ПП «РЕММЕБЛІ» на умовах оренди земельної ділянки для розширення та проведення благоустрою території, прилеглої до земельної ділянки (на період будівництва торгово-розважального центру) на вул. Сухомлинського, 1

Розглянувши клопотання приватного підприємства «РЕММЕБЛІ» щодо надання на умовах оренди земельної ділянки на вул. Сухомлинського, 1 для розширення та проведення благоустрою території, прилеглої до земельної ділянки на вул. Сухомлинського, 1 (на період будівництва торгово-розважального центру), клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНД МАРКЕТ ГРУП» про дострокове припинення договору оренди землі, зареєстрованого в Державному реєстрі земель від 29.09.2008 за                                № 040807700417 у зв’язку із продажем земельної ділянки, призначеної для будівництва та обслуговування торгово-розважального центру приватному підприємству «РЕММЕБЛІ», матеріали технічної документації по інвентаризації земельної ділянки приватного підприємства «РЕММЕБЛІ», керуючись статтями 12, 93, 96, 124-126, 141 Земельного кодексу України, статтями 7, 31 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити товариству з обмеженою відповідальністю «ГРАНД МАРКЕТ ГРУП» право користування земельною ділянкою на умовах оренди на  вул. Сухомлинського, 1 площею 0,5095 га у зв’язку із продажем земельної ділянки, призначеної для будівництва та обслуговування торгово-розважального комплексу.

2. Надати приватному підприємству «РЕММЕБЛІ» на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Сухомлинського, 1 площею                0,5095 га для розширення та проведення благоустрою території, прилеглої до земельної ділянки на вул. Сухомлинського, 1 (на період будівництва торгово-розважального центру), за рахунок земель товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНД МАРКЕТ ГРУП», наданих у користування на умовах оренди, згідно з додатком.

3. Укласти з приватним підприємством «РЕММЕБЛІ» договір оренди земельної ділянки на вул. Сухомлинського, 1, на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати приватне підприємство «РЕММЕБЛІ»:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк