1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/38 м. Луцьк

Про надання Свято-Благовіщенській релігійній громаді Української Православної Церкви в м. Луцьку в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування храму на вул. Конякіна, 1в

Розглянувши клопотання Свято-Благовіщенської релігійної громади  Української Православної Церкви в м. Луцьку про надання в постійне користування земельної ділянки на вул. Конякіна, 1в для будівництва та обслуговування храму, керуючись статтями 92, 123, 186 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити Свято-Благовіщенській релігійній громаді Української Православної Церкви в м. Луцьку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конякіна, 1в площею 0,4670 га для будівництва та обслуговування храму.

2. Надати в постійне користування Свято-Благовіщенській релігійній громаді Української Православної Церкви в м. Луцьку земельну ділянку на  вул. Конякіна, 1в площею 0,4670 га для будівництва та обслуговування храму, згідно з додатком.

3. Зобов‘язати Свято-Благовіщенську релігійну громаду Української Православної Церкви в м. Луцьку:

3.1. Отримати державний акт на право постійного користування землею та зареєструвати право її користування в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

3.2. Виконувати обов‘язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру        (Никитюк  В.С.).

 

Міський голова                                                                               Микола Романюк

Шабала 720 358