1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 30.05.2012 №25/24 м. Луцьк

Про надання Волинській обласній організації Всеукраїнської спілки

           Розглянувши клопотання Волинської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів щодо надання згоди на поділ орендованої земельної ділянки на вул. Ківерцівській, 34, договір оренди земельної ділянки, укладений між Луцькою міською радою та Волинською обласною організацією Всеукраїнської спілки автомобілістів та зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 10.02.2005 за № 278, керуючись статтями 12, 93, 96 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду Волинській обласній організації Всеукраїнської спілки автомобілістів на поділ орендованої земельної ділянки на вул. Ківерцівській, 34, площею 0,7654 га, наданої в користування на умовах оренди для обслуговування стоянки автотранспорту.

2. Погодити поділ орендованої земельної ділянки загальною площею 0,7654 га, а саме: земельна ділянка 1 – площею 0,5186 га, земельна ділянка 2 – 0,2468 га, згідно з додатком.

3. Зобов’язати Волинську обласну організацію Всеукраїнської спілки автомобілістів:

3.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

3.2. Зареєструвати договори оренди землі та право оренди земельних ділянок в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

3.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4. У разі неукладення договорів оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

Додатки: