1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.03.2012 №22/94 м. Луцьк

Про надання ЗАТ «Універмаг «Луцьк» на умовах оренди земельної ділянки для влаштування будівельного майданчика на період реконструкції «Універмагу «Луцьк» на пр-ті Волі, 1

Розглянувши клопотання акціонерного товариства закритого типу «Універмаг «Луцьк» щодо надання на умовах оренди земельної ділянки на          пр-ті Волі, 1 для влаштування будівельного майданчика на період реконструкції «Універмагу «Луцьк», матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерному товариству закритого типу «Універмаг «Луцьк», керуючись статтями 12, 93, 96, 123-126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про довільну систему у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити акціонерному товариству закритого типу «Універмаг «Луцьк» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пр-ті Волі, 1 площею 0,0754 га для влаштування будівельного майданчика на період реконструкції «Універмагу «Луцьк».

2. Надати акціонерному товариству закритого типу «Універмаг «Луцьк» на умовах оренди строком на 1 рік земельну ділянку на пр-ті Волі, 1 площею 0,0754 га для влаштування будівельного майданчика на період реконструкції  «Універмагу «Луцьк», за рахунок земель міста, не наданих у власність чи користування, згідно з додатком.

3. Укласти з акціонерним товариством закритого типу «Універмаг «Луцьк» договір оренди земельної ділянки на пр-ті Волі, 1 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати акціонерне товариство закритого типу «Універмаг «Луцьк»:

4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

4.2. Зареєструвати договір оренди землі та право оренди земельної ділянки в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк