1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/60 м. Луцьк

Про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Ковальчук О.М. на вул. Гущанській, 9б

Розглянувши клопотання гр. Ковальчук Оксани Миколаївни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Гущанській, 9 б, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, нотаріальну згоду гр. Чміль Ніни Володимирівни на вилучення з її користування земельної ділянки площею 0,1000 га, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчук Оксані Миколаївні, керуючись статтями 78-81, 90, 116, 118, 121, 125 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

       1. Затвердити гр. Ковальчук Оксані Миколаївні проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на вул. Гущанській, 9 б площею     0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

      2. Надати гр. Ковальчук Оксані Миколаївні у власність земельну ділянку  на вул. Гущанській, 9 б площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок землекористування гр. Чміль Ніни Володимирівни, згідно з додатком.

      3.  Зобов’язати гр. Ковальчук Оксану Миколаївну:

      3.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у  місті Луцьку Волинської області.

      3.2. Виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      3.3.  Забезпечити збереження та вільний доступ до міських інженерних  комунікацій, які проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      4. Видачу державного акта Ковальчук Оксані Миколаївні здійснити після сплати відновної вартості зелених насаджень.

      5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань  земельних відносин та земельного кадастру   (Никитюк В.С.).

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720087