1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.03.2012 №22/90 м. Луцьк

Про надання згоди підприємцю Довгуну Ю.П. на передачу в суборенду земельної ділянки ТзОВ «КАЗКОВА ОСЕЛЯ» для будівництва та обслуговування житлово-офісного центру на вул. Ветеранів, 21

Розглянувши клопотання підприємця Довгуна Юрія Павловича щодо надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду товариству з обмеженою відповідальністю «КАЗКОВА ОСЕЛЯ» на                вул. Ветеранів, 21, клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «КАЗКОВА ОСЕЛЯ» щодо надання в суборенду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлово-офісного центру на вул. Ветеранів, 21, керуючись статтями 12, 93, 96 Земельного кодексу України, ст. 8 Закону України «Про оренду землі», Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.18 договору оренди землі, укладеного між Луцькою міською радою та підприємцем Довгуном Юрієм Павловичем та зареєстрованого в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 08.12.2006 за                            № 040607700383, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду підприємцю Довгуну Юрію Павловичу на передачу в суборенду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «КАЗКОВА ОСЕЛЯ» на вул. Ветеранів, 21 площею  0,1587 га для будівництва та обслуговування житлово-офісного центру, згідно додатку.

2. Погодити договір суборенди земельної ділянки, укладений між підприємцем Довгуном Юрієм Павловичем та товариством з обмеженою відповідальністю «КАЗКОВА ОСЕЛЯ», на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «КАЗКОВА ОСЕЛЯ»:

3.1. В місячний термін укласти договір суборенди землі та погодити його з міською радою.

3.2. Зареєструвати договір суборенди землі в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

3.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4. У разі неукладення договору суборенди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк