1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 22.09.2011 №652-1 м. Луцьк

Про надання житлових приміщень

Керуючись статтями 30, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши матеріали, подані відділом реєстру житлового фонду, виконком міської ради

 

                                                                        ВИРІШИВ :

 

1. Включити в число службового житла однокімнатну квартиру № на пр-ті житловою площею 16,2 кв.м та надати її помічнику прокурора міста Луцька Бордюженко Еллі Ростиславівні з сім’єю в складі  осіб ( ). З квартирного обліку Бордюженко Е.Р., на якому вона перебуває в списку позачерговиків з  01.07.2010, не знімати.

Проживає Бордюженко Е.Р. в гуртожитку на вул. , який звільняє.

2. Надати статус гуртожитку виконкому двокімнатній квартирі № на житловою площею 26,8 кв.м  та  дозволити поселитись Гармай Інні Тарасівні з сім’єю в складі осіб (). З квартирного обліку Гармай І.Т., на якому вона перебуває з 13.09.2005, не знімати.

Проживає Гармай І.Т. в кімнаті № гуртожитку на вул. (кухня та санвузол в спільному користуванні з іншими мешканцями гуртожитку), яку звільняє.

3. Виключити з числа службового житла Волинського обласного військового комісаріату однокімнатну квартиру № на пр-ті житловою площею 18,9 кв.м, в якій проживає Рибаков Ігор Васильович.

Термін проходження військової служби Рибакова І.В. складає 30 років.

4. У зв’язку з відмовою Гринчука Валерія Дмитровича від наданої йому однокімнатної квартири №  на житловою площею 12,0 кв.м (без комунальних вигод), пункт 6 рішення виконкому від 02.09.2001  №604-1  “Про надання житлових приміщень” скасувати.

5. Начальнику відділу реєстру житлового фонду Козюті Г.О. видати громадянам ордери на квартири, вказані в пунктах 1,2.

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                 Юрій Вербич

 

Козюта 726 863