1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 06.10.2011 №687-1 м. Луцьк

Про надання житлових приміщень

Керуючись статтями 30, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши матеріали, подані відділом реєстру житлового фонду, виконком міської ради

 

                                                                          ВИРІШИВ :

 

1. Включити в житловий фонд соціального призначення трикімнатну квартиру № на вул. житловою площею 35,7 кв.м та надати її Іксановій Тетяні Петрівні з сім’єю в складі  осіб ( ). З соціального квартирного обліку Іксанову Т.П., на якому вона перебуває з 17.11.2008 під №1, не знімати.       

Зареєстрована Іксанова Т.П. в однокімнатній квартирі № на (всього зареєстрованих осіб), проживає в найманому житлі на вул. Житлово-комунальному підприємству №11 укласти договір найму соціального житла на квартиру № на  з Іксановою Тетяною Петрівною.

2. Надати однокімнатну, без комунальних вигод квартиру № на вул. житловою площею 12,0 кв.м Максименко Галині Володимирівні з сім’єю в складі  осіб (  ). З квартирного обліку Максименко Г.В., на якому вона перебуває з 09.06.1999, не знімати.

Квартира № на вул. додається до приватизованої однокімнатної квартири № на вул. житловою площею 9,4 кв.м, що належить Максименко Г.В. на праві приватної власності.

3. Вивести зі складу гуртожитку однокімнатну квартиру № на вул. житловою площею 18,2 кв.м, в якій з 2006 року проживає Трачук Світлана Богданівна з сім’єю в складі  осіб (). З квартирного обліку Трачук С.Б., на якому вона перебуває з 16.04.2002, не знімати.

4. Виключити з числа службового житла Луцького поштамту трикімнатну квартиру № на вул. житловою площею 41,0 кв.м, в якій з 1985 року проживає Близнюк Людмила Іванівна з сім’єю в складі  осіб ().

Будинок на вул. ветхий з 1986 року.

5. Виключити з числа службового житла Луцького МВ УМВС України у Волинській області двокімнатну квартиру № на пр-ті житловою площею 25,3 кв.м, в якій з 1989 року проживає Мельничук Василь Никифорович з сім’єю в складі  осіб ().

Термін проходження служби Мельничука В.Н. складає 24 роки.

6. Включити в число службового житла Луцького прикордонного загону:

6.1. Однокімнатну квартиру № на вул. загальною площею 63,9 кв.м.

6.2. Однокімнатну квартиру № на вул. загальною площею 53,5 кв.м.

6.3. Двокімнатну квартиру № на вул. загальною площею 76,8 кв.м.

 

7. Включити в число службового житла прокуратури м.Луцька кімнату площею 13,2 кв.м секції № в будинку на вул.

8. Начальнику відділу реєстру житлового фонду Козюті Г.О. видати громадянам ордери на квартири, вказані в пунктах 2,3 .

 

 

Міський голова                                                                             Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                     Юрій Вербич

 

Козюта 726 863