1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 22.05.2012 №293-рб м. Луцьк

Про нагородження Біляка М.Д., Дементьєвої Т.С.

1. Нагородити Почесною грамотою міського голови Біляка Миколу Дем’яновича, першого заступника прокурора міста Луцька - за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий   особистий   внесок  в утвердження принципу верховенства права, зміцнення  законності та правопорядку, захист конституційних прав і свобод громадян, а також з нагоди 55-річчя від дня народження.

 

          2. Нагородити Почесною грамотою Луцької міської ради  Дементьєву Тетяну Сергіївну, депутата Луцької міської ради - за активну життєву та громадянську позицію, значний особистий внесок у вирішення питань життєдіяльності громади, підтримку місцевих ініціатив, а також з нагоди 60-річчя  від дня народження.

 

Підстава: лист секретаря Луцької міської ради Пустовіта Г.О. від 22.05.2012 № 133/9-24, витяг з протоколу засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю,  депутатської  діяльності,  етики  та регламенту від 22.05.2012 № 66.  

 

  3.   Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди Дементьєвій Тетяні Сергіївні - 200 (двісті) гривень.

 

4. Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

 

 

          5. Затвердити кошторис витрат на заходи щодо відзначення Біляка Миколи Дем’яновича та Дементьєвої Тетяни Сергіївни (додається).

 

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Киричук 777906    

 

 

 

 

 

Додатки: