1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 02.03.2012 №150-рб м. Луцьк

Про нагородження Федосюка В.Є., Данильчук Н.О., Школи І.С., Марчука А.З., Марчук С.С.

  1. За багаторічну сумлінну працю, активну життєву та громадянську позицію, участь у культурно-мистецькому житті міста, вагомий особистий внесок у розвиток видавничо-поліграфічної галузі, а також з нагоди 50-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міського голови Федосюка Віктора Євгеновича, директора видавництва «Ініціал».

 

Підстава: лист управління культури Луцької міської ради від 24.02.2012 № 139/18-13.

 

       2. За сумлінне виконання службових обов’язків, успішну реалізацію державної політики в галузі земельних відносин, а також з нагоди професійного свята - Дня землевпорядника нагородити Почесною грамотою міського голови Данильчук Наталію Олександрівну, головного спеціаліста відділу  землеустрою управління земельних ресурсів Луцької міської ради.

 

Підстава: лист управління земельних ресурсів Луцької міської ради від 23.02.2012 № 29-18/115.

 

3. За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність,  вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти, успішне впровадження нових форм і методів навчання та виховання, а також  з нагоди 55-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міського голови Школу Ірину Степанівну, керівника групи динамічно-варіативного розвитку «Маленька школа» Палацу учнівської молоді.

 

Підстава: лист управління освіти Луцької міської ради від 27.02.2012    № 599/16-10.

4.  За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку державної фінансової системи,  а також з нагоди 40-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міського голови Марчука Анатолія Зіновійовича, начальника управління Державної казначейської служби України у м. Луцьку Волинської області.

 

Підстава: лист управління фінансів та бюджету Луцької міської ради від 10.02.2012 № 112.

 

 5. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, активну співпрацю з Луцькою міською радою, а також з нагоди 50-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міського голови Марчук Світлану Степанівну, начальника адресно-довідкового відділу управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України у Волинській області.

 

Підстава: лист УГІРФО УМВС України у Волинській області від 22.02.2012 № 18/530.

 

       6. Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди особам, вказаним в пунктах 1-5 розпорядження по 150,00 (сто п’ядесят) гривень кожному.

 

       7.  Господарсько - технічному     відділу     Луцької     міської    ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

       8.  Затвердити кошторис витрат на заходи щодо нагородження Федосюка Віктора Євгеновича, Данильчук Наталії Олександрівни, Школи Ірини Степанівни, Марчука Анатолія Зіновійовича та Марчук Світлани Степанівни (додається).

 

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Сорока 777906         

 

Додатки: