1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 08.12.2011 №1005-рб м. Луцьк

Про нагородження Мінька М.М., Слапчука В.Д., Дузь-Крятченка В.І.

 

1. За  багаторічну  сумлінну працю, активну життєву позицію та громадську діяльність, патріотичне виховання молодого покоління, а також з нагоди 90-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міської ради Мінька Миколу Миколайовича, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій.

 

2. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розбудову міста Луцька, поліпшення його архітектурно-естетичного середовища, а також з нагоди 70-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міської Дузь-Крятченка Василя Івановича, директора приватного підприємства «Прайд», члена спілки архітекторів України.

 

3. За багаторічну творчу працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, вагомий творчий доробок у літературі, патріотичне виховання молоді, а також з нагоди 50-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міської Слапчука Василя Дмитрович, українського поета, письменника та критика, заслуженого діяча мистецтв України, Почесного громадянина міста Луцька. 

 

     Підстава: лист відділу зв’язків з громадськістю Луцької міської ради від  05.12.2011 № 10-4/79, лист управління містобудування та архітектури Луцької міської ради від 24.11.2011 № 416/20.1-29, лист заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г., витяг з протоколу засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю,  депутатської  діяльності,  етики  та  регламенту  від 05.12.2011 № 45. 

 

         4.  Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди Міньку М.М., Слапчуку В.Д., Дузь-Крятченку В.І. по 200,00 (двісті) гривень кожному.

 

 5.  Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської  ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

         6. Затвердити кошторис витрат на заходи щодо нагородження Мінька М.М., Слапчука В.Д., Дузь-Крятченка В.І. (додається).

 

 

 

 

Міський голова                                                                      Микола Романюк

 

Сорока 777906         

 

Додатки: