1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 02.03.2012 №153-рб м. Луцьк

Про нагородження Сизонця І.І, Гнатюка Д.О.

1. За  багаторічну  сумлінну працю, активну життєву позицію та громадську діяльність, патріотичне виховання молодого покоління, а також з нагоди 90-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міського голови Сизонця Іллю Ілліча, голову первинної ветеранської організації при  житлово-комунальному підприємстві № 6.

 

Підстава: лист Луцької міської організації ветеранів України від 01.03.2012 № 2/15.

 

2. За багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та вдосконалення навчально-виховного процесу, а також з нагоди 65-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міського голови Гнатюка Дмитра Олексійовича, директора комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».

 

Підстава: лист управління освіти Луцької міської ради  від 02.03.2012 № 648/16-10.

 

         3. Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди особам, вказаним в пунктах 1,2 розпорядження по 150,00 (сто п’ядесят) гривень кожному.

 

        4.  Господарсько - технічному     відділу     Луцької     міської    ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

 

 

 

       5.  Затвердити кошторис витрат на заходи щодо нагородження Сизонця Іллі Ілліча та Гнатюка Дмитра Олексійовича (додається).

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Сорока 777906         

 

 

 

 

 

 

 

Додатки: