1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 07.02.2012 №118-рб м. Луцьк

Про нагородження Світліковського М.З., Бондарчук А.М.

. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову інформаційного простору міста, забезпечення об’єктивного інформування лучан, а також з нагоди 55-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міської ради Світліковського Михайла Зіновійовича, редактора відділу економіки комунального підприємства «Газета «Луцький замок».

  2. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі, а також з нагоди 60-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою міської ради Бондарчук Аллу Миколаївну, фінансового директора ЗАТ «Луцький домобудівельний комбінат».

Підстава: лист комунального підприємства «Газета «Луцький замок» від 27.01.2012 № 3, лист ЗАТ «Луцький домобудівельний комбінат» від 31.01.2012 № 31, витяг з протоколу засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю,  депутатської  діяльності,  етики  та регламенту від 08.02.2012 № 53.

3. Відділу обліку та звітності (Горай С.Г.) провести  виплату грошової винагороди Світліковському М.З. та Бондарчук А.М. по 200,00 (двісті) гривень кожному.

  4.  Господарсько-технічному    відділу    Луцької   міської  ради  (Давидов І.В.) придбати квіти для привітання.

          5. Затвердити кошторис витрат на заходи щодо нагородження Світліковського Михайла Зіновійовича та Бондарчук Алли Миколаївни (додається).
Міський голова                                                                          Микола Романюк

Сорока 777906       

Додатки: