1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 03.09.2019 №354 м. Луцьк

Про оголошення дня жалоби

Відповідно до статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2.10 рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 17.04.2019 № 274-1 «Про регламент роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради», у зв’язку з перепохованням загиблого під час виконання завдань антитерористичної операції на Сході України Білоуса Олександра Севастяновича:

 

1. Оголосити в місті Луцьку 5 вересня 2019 року днем жалоби.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території міста.

Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

2. Луцькому відділу поліції ГУНП у Волинській області та управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції НП України забезпечити перекриття руху транспорту 5 вересня 2019 року:

- на вулиці Градний Узвіз з 07.00 до 13.00;

- від Театрального майдану до проспекту Волі, 25 під час проходження скорботної ходи.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                                 Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Макарова 777 937