1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 26.11.2018 №536 м. Луцьк

Про оголошення дня жалоби

Відповідно до статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2.10 рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 23.02.2017 № 110-1 «Про регламент роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради», у зв’язку з похованням загиблого під час проведення операції об’єднаних сил на Сході України Лахая Віктора Михайловича:

 

1. Оголосити в місті Луцьку 28 листопада 2018 року днем жалоби.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території міста.

Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

2. Луцькому відділу поліції ГУНП у Волинській області (Кічук О.Б.) та управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції НП України (Вовченко О.А.) забезпечити перекриття руху транспорту 28 листопада 2018 року:

- на вулиці Градний Узвіз з 07.00 до 13.00;

- від Театрального майдану до проспекту Волі, 25 під час проходження скорботної ходи.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                                          Григорій Пустовіт

 

 

Макарова 777937