1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/18 м. Луцьк

Про оплату комунальних послуг з теплопостачання приміщень шкільних їдалень та вивезення побутових відходів

Відповідно до ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи договори оренди  нежитлових приміщень (їдалень загальноосвітніх навчальних закладів) та додатки до договорів, укладені управлінням освіти  міської ради з комунальним підприємством „Луцький комбінат шкільного та студентського харчування”, з метою здешевлення вартості гарячих обідів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

                 1. Зобов’язати управління освіти міської ради (Гребенюк О.В.) проводити оплату за спожиті протягом 2009-2011 років  комунальним  підприємством „Луцький комбінат шкільного та студентського харчування” підприємцем Карпюком С.М. (гімназія № 21 ім. М.Кравчука), підприємцем Горбачуком Л.А. (НВК «Гімназія № 14») комунальні послуги (теплопостачання приміщень шкільних  їдалень та вивезення побутових відходів) за рахунок коштів бюджету міста, передбачених  на утримання закладів освіти.

 

          2. Контроль за виконанням  рішення покласти на першого заступника міського голови  Кравчука С.Є., постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

 

Міський голова                                                              Микола Романюк