1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Втратив чинність
Розпорядження від 22.04.2016 №216 м. Луцьк

Про оприлюднення набору даних

Відповідно до ст.42, ч.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації» зі змінами, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»:

 

1. Затвердити Перелік набору даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Луцька міська рада, згідно з додатком.

2. Оприлюднити та забезпечити подальше оновлення на офіційному сайті Луцької міської ради та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних Перелік набору даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

3. Визначити відповідальним за оприлюднення набору даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних відділ програмно-комп’ютерного забезпечення  міської ради (Король О.А.).

4. Керівникам виконавчих органів міської ради:

4.1. До 05.05.2016 призначити відповідальних осіб за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, визначити періодичність оновлення інформації та надати копії наказів відділу програмно-комп’ютерного забезпечення.

4.2. Забезпечувати актуальність набору даних шляхом його оновлення не пізніше п’яти робочих днів з дня внесення змін до набору даних.

5. Відділу програмно-комп’ютерного забезпечення  міської ради (Король О.А.):

5.1. Запровадити на офіційному сайті Луцької міської ради банер з посиланням на Єдиний державний веб-портал відкритих даних.

5.2. Забезпечити оприлюднення інформації  у формі відкритих даних, наданої виконавчими органами міської ради.

6. Покласти  персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних на керівників виконавчих органів міської ради.

7. Контроль за виконання  розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому міської ради Вербича Ю.Г.

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

 

Бортнік 777943
Король 777999